KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13634255
nr 1363 4255
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Tusch, Napoleon. Stämpelsignerad, 20x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:13:45
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist